Bizim Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bizim Forum

Bizim Forum

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesBanlanmak ve UyarılarChat OdasıBizim Forum TelevizyonuFlash Oyun SayfasıBizim Forum MüzikSozlukSitemizden HaberlerAramaKayıt OlGiriş yap

Battle Platform Kuralları

YazarMesaj
Admininstaror
Kurucu&Yönetici
Kurucu&Yönetici
Admininstaror

Para : Sonsuz Para
ParaPuan : Değiştirilmemiş.

Karakter Kağıdı
Sağlık:
Battle Platform Kuralları Left_bar_bleue500/500Battle Platform Kuralları Empty_bar_bleue  (500/500)
Aktiflik:
Battle Platform Kuralları Left_bar_bleue100/100Battle Platform Kuralları Empty_bar_bleue  (100/100)
Ödül Sayısı: 20

Battle Platform Kuralları Empty
MesajKonu: Battle Platform Kuralları   Battle Platform Kuralları Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2008 8:47 am

Forumumuz daha önce kilitliydi. Fakat şimdi açıldı. Size şimdi kuralları göndereceğim.

Ataklar:

Arrow Battle Attack+Normal= 2 Sağlık Götürür. Bunu yapmak için 10 Sağlık 10 Para yeterlidir.
Arrow Attack+Ultra Silah+Normal= 6 Sağlık Götürür. Bunu yapmak için 15 Sağlık 20 Para Gerekir.
Arrow Mega Attack+Ultra Silah+Battle Attack= 15 Sağlık Götürür. Bunu yapmak için 20 Sağlık 56 Paranızın olması gerekir.

Geliştirdiğiniz atakları Ö.M ile bana atınız.

Battle Saldırısı Örneği:

Ben Battle Platform bölümünde savaşmak istiyorum. Kim benimle savaşmak isterse savaşabilirim. Kazanan 50 Para alacaktır.

gibi...

Yakında İtem Resimleri Gelecek...

Evet. Şimdilik bu kadar... Ama son bir hatırlatma...

Arrow Sadece Admin paranızı değiştirebilir.
Arrow Kimin ne kadar can kaybettiğini anlamak için hakem seçilecektir. Bu hakem kimin ne kadar canının olduğunu yazar.

Hakem Aranıyor:

Hakem:
Question Question Question Question Question
https://bizimforum.forumotion.co.uk

Battle Platform Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-